english version | polish version GROMOS

Firma nasza jest laureatem I miejsca w konkursie Kamień 2002 w kategorii "Elementy architektoniczne, rzeźba, wnętrza" organizowanego przez Redakcję dwumiesięcznika branzy kamieniarskiej "Świat Kamienia".


 

SPIEKI KWARCOWE

 

Spieki kwarcowe tworzone są z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne. Nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo mielone, a następnie poddane procesowi recyklingu dla zastosowania w innych procesach produkcyjnych. Płyty stosowane przez firmę Gromos są idealnie płaskie i mogą być później pocięte lub wykończone z całkowitą dokładnością wymiaru. Pozwala on osiągnąć idealną równowagę między powierzchnia np. 3 m2 a grubością 3 mm.

Zaawansowane technologie zastosowane w procesie produkcyjnym płyt, sprawiają, że są one łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na mróz, ogień, pleśń i promienie UV, nie zmieniają koloru, parametrów i właściwości.

Wykończenie budynku, mieszkania. Nadanie mu specyficznego waloru oraz podkreślenie budynku w wymiarze estetycznym należy do właśnie profesjonalnej firmy Gromos. Od wielu już lat , z powodzeniem wykorzystuje spieki jako materiał do wykończeń. Są konkurencją w stosunku do tradycyjnych kamieni. Granitu czy marmuru. Materiał ten staje się coraz bardziej atrakcyjniejszy. Zyskuje coraz więcej zwolenników. Firma Gromos znana z dokładności i profesjonalizmowi, że spieki kwarcowe tworzą prawdziwe dzieła sztuki.

Wykończenia domów, mieszkań, ponadto dekoracje ogrodowe,wykończenia alejek w parkach ulicach ogrodach i chodniki robione przez firmę Gromos są arcydziełami.

Materiał w postaci spieków kwarcowych idealnie udekoruje każde nowoczesne pomieszczenie. Zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli efektu cementu i jest łatwe utrzymanie w czystości. Zapraszamy do kontaktu z firmą Gromos.