english version | polish version GROMOS

Firma nasza jest laureatem I miejsca w konkursie Kamień 2002 w kategorii "Elementy architektoniczne, rzeźba, wnętrza" organizowanego przez Redakcję dwumiesięcznika branzy kamieniarskiej "Świat Kamienia".


STARA CEGŁA

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom nawiązaliśmy współpracę z ELKAMINO DOM i posiadamy w swojej ofercie starą cegłę w przeróżnych kolorach.  Stawiamy na jakość i estetykę oferowanych produktów, ponieważ przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów. Przytulny dom do którego chce się wracać, dom który jest ładnie urządzony, gdzie człowiek czuje się dobrze, otoczony pięknem.

Oferowane płytki są m.in. przyjazne środowisku, mrozoodporne i posiadają dobre właściwości docieplające. Według nas najważniejszą ich cechą jest  piękno i estetyka. Produkowane z najlepszej jakości gipsu, białego cementu i odpowiednio dobranych kruszyw oraz znakomitych barwników, uzyskują doskonałą jakość.

W przypadku pytań dotyczących cegły proszę pisać na adres cegla@gromos.pl

Stara Cegła NaturalnaStara Cegła BiałaStara Cegła Szaro-GrafitowaStara Cegła Beżowo-BrązowaStara Cegla SzaraStara Cegła SkalnaStara Cegła Brązowa
Stara Cegła GotyckaStara Cegła NarożnaStara Cegła WłoskaStara Cegła CzarnaStara Cegła Dworska