english version | polish version GROMOS

Firma nasza jest laureatem I miejsca w konkursie Kamień 2002 w kategorii "Elementy architektoniczne, rzeźba, wnętrza" organizowanego przez Redakcję dwumiesięcznika branzy kamieniarskiej "Świat Kamienia".


SCHODY MARMUROWE

 

 

Zastanawiacie się Państwo z czego wykonać schody do swojego domu? Najlepiej oczywiście z naturalnych materiałów, które są najpiękniejsze i najbardziej przyjazne człowiekowi.

My proponujemy marmur i trawertyn, które swoim niepowtarzalnym pięknem zachwycają nas od setek lat. Niepowtarzalność wzoru i koloru oraz trwałość jest największą zaletą materiału.

Zapraszamy do zakładu kamieniarskiego Gromos gdzie będą mogli Państwo zobaczyć materiał w dużych płytach, dotknąć i poczuć jego niesamowitą fakturę.

Proponujemy różne wykończenia tego materiału od poleru, matu aż do wykończeń szczotkowanych. Po wybraniu koloru wykonamy bezpłatnie dla Państwa ofertę cenową zawierającą wybrany materiał, jego obróbkę oraz montaż.

Teraz już dzieli Państwa tylko krok od posiadania pięknych schodów - zlecenie pomiaru, który wykonają dla Państwa nasi montażyści.

Finałem zakończenia naszych prac jest montaż schodów, który to nie ma dla nas żadnych tajemnic oraz gwarancja na wykonane prace. Sztuka kamieniarska zakładu Gromos jest wysoko ceniona przez klientów, dowodem jest portfolio na stronie.

Zapraszamy do kontaktu.