english version | polish version GROMOS

Firma nasza jest laureatem I miejsca w konkursie Kamień 2002 w kategorii "Elementy architektoniczne, rzeźba, wnętrza" organizowanego przez Redakcję dwumiesięcznika branzy kamieniarskiej "Świat Kamienia".


BLATY  KUCHENNE  GRANITOWE   ŁÓDŹ

 

Blat kuchenny może być wykonany z kilku materiałów. Jednym z nich, który wykorzystuje zakład kamieniarski Gromos jest granit. Wszystkie gatunki kamienia naturalnego są odporne na działanie wysokiej temperatury, dlatego znakomicie nadają się na blaty, między innymi granit.

Zakład kamieniarski dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii ma możliwość nadania materiałowi niemal nieograniczonych form – łuków i innych bardziej skomplikowanych kształtów sugerowanych na przykład przez projektanta. Może je wyciąć bez problemu , stosując odpowiednie szablony. Blaty mają powierzchnię wykończoną na kilka sposobów. We wnętrzach często są stosowane te polerowane – ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości. Do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym zakład Gromos stosuje kamienne elementy o powierzchni szczotkowanej (tak zwanej antico), która jest lekko nierówna i nie błyszczy.

Zakład kamieniarski Gromos dysponuje szeroką gamą granitów , montując blaty kuchenne z szlachetnego kamienia dodaje wnętrzu prestiżu i elegancji. W ofercie zakładu kamieniarskiego Gromos znajdują się rozwiązania wystroju kuchni, które powinny zadowolić każdego klienta.

Tego rodzaju produkty charakteryzują się trwałością i łatwością czyszczenia, dzięki czemu stanowią doskonałą ozdobę każdej kuchni na wiele lat. To właśnie niespotykana trwałość przemawia za tym, aby wybrać blat kuchenny wykonany z granitu. Zapraszamy